17.12.2018 z důvodu státního svátku zavřeno.
 

Carna4 Dog Food Grain free Duck 1,36 kg

1 hodnocení
 

Carna4 Dog Food Grain free Duck 1,36 kg

Výrobce: Carna4

Dostupnost Momentálně nedostupné
422 Kč
366,96 Kč bez DPH
   
Kód produktu 2008
Značka Carna4
Kategorie Granule Carna4
 

Carna4 Grain-free Duck je kompletní suché krmivo bez obilovin pro psy všech plemen a všech věkových kategorií

Carna4 je krmivo rovnající se svou kvalitou těm nejlepším světovým dehydratovaným a mraženým krmivům. Cenově je však Carna4 mnohem příznivější a také dávkování je nižší. Svou bezpečností a zdravotním přínosem pro psy je na velmi vysoké úrovni. Efektivně pomáhá v boji s problémy se zažíváním, nepravidelnou stolicí, suchou svědivou pokožkou, záněty uší, bolesti kloubů a mobilitou. Má velmi nízký glykem. index 41. Vhodné jako náhrada nebo kombinace při krmení syrovým masem nebo doma vařeným jídlem. Je vyrobeno krátkým pečením a následným jemným sušením. Do krmiva nejsou přidávány žádné doplňkové látky, masové moučky, tuky ani konzervanty. Všechny bílkoviny, vitamíny, enzymy a probiotika jsou pouze z původních poctivých surovin. Díky svému složení a způsobu zpracování dochází u výrobků Carna4 k samokonzervaci.

Produkty Carna4 výrazným způsobem omezují vznik zubního kamene.

Složení: Čerstvé kachní maso, vepřová játra, vejce, naklíčená semena ječmene, sleď, bob obecný, sladké brambory, naklíčená lněná semena, naklíčená čočka, naklíčený hrách, bramborový škrob, jablka, mrkev, mořská sůl, chaluha. A nic víc! Všechny suroviny jsou v potravinářské kvalitě vhodné pro lidskou spotřebu.

Suroviny jsou seřazeny v pořadí podle množstevního zastoupení od nejvyššího k nejnižšímu.

Více než polovina obsahu všech surovin je živočišného původu - maso, játra, ryby a vejce.

Téměř všechny bílkoviny (proteiny) pochází z výše uvedených živočišných zdrojů.

Naklíčená semena v recepturách krmiv Carna4 výrazným způsobem zvyšují množství potřebných vitamínů a minerálů. Zvyšují objem antioxidantů a pomáhají tak bojovat proti volným radikálům způsobujícím závažná onemocnění. Přispívají velkým množstvím rozpustné vlákniny k vylučování toxinů z těla. Podporují růst probiotik, která pomáhají udržovat trávicí trakt čistý a zdravý. Zlepšují pohyblivost díky velkému množství omega-3 mastných kyselin. Naklíčená semena se označují jako superpotravina, neboť mají vysoký obsah látek, které prospívají zdraví. Naklíčená semena nepatří mezi obiloviny!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.