• 1 z 2
 

Yoggies MASO+, 100% jehněčí s probiotiky

Neohodnoceno
 

Yoggies MASO+, 100% jehněčí

Výrobce: Yoggies

Dostupnost Momentálně nedostupné
95 Kč
82,61 Kč bez DPH
   
Kód produktu 3054
Značka Yoggies
Kategorie Jehněčí
 

V balení 2x250 g. Dietnější jemně mletý 100% mix jehněčí svaloviny a nepraných jehněčích žaludků sám o sobě zaručuje dobrou stravitelnost tohoto menu. I toto menu je doplněno o probiotické kultury k podpoře zdraví a imunity vašeho psa. Proto je nutno až do doby podávání uchovat MASO+ hluboce zmrazené. Toto menu doporučujeme doplnit o přílohu lisovanou za studena BARF+, nebo mírně o zdroj "vápníku" pro jeho vyšší obsah "fosforu".  Menu je vhodné pro méně až středně aktivní psy.

Jako jediný výrobce v ČR uvádíme na trh MASO+ syrovou potravu pro psy s probiotiky pro podporu imunity i odolnosti proti virům, parazitům a nemocem. Po MASO+ nezůstane žádná miska nedojezená ani u těch nejvybíravějších psů.

Složení: Jemně mleté kvalitní jehněčí maso z volných výběhů - jehněčí svalovina a jehněčí neprané žaludky. Analytické složky na 100g:Hrubý protein 13,2%, hrubý tuk 28,4%, hrubá vláknina 1%, hrubé popeloviny 1%, vápník 0,12%, fosfor 0,20%

Výroba:

Pečlivost a unikátně vyvinuté postupy výroby s kvalitou mas z volných chovů v Německu, Holandsku, Belgii... hrají při výrobě MASO+ nejdůležitější úlohu. Díky tomu se do vašich rukou a žaludků vašich čtyřnohých přátel dostává tento unikátní produkt pro zdravé krmení na kterém se podíleli přední veterináři v ČR a také paní Kateřina Novosádová. MASO+ díky tomu patří k nejzdravější přirozené potravě pro psy se světově unikátním probiotickým efektem.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.