Co je to BARF

BARF je zkratka, která je odvozena od anglického názvu

Bones And Raw Food = kosti a syrová potrava

Born Again Raw Reeders = znovuzrození syrové krmě

Jedná se o návrat ke krmení psa, koček a masožravých zvířat přirozenou stravou, tedy o krmení syrovým masem, ovocem, zeleninou a kostmi. Krmení psa nebo kočky syrovým masem je určen pro ty, kteří nepodlehli reklamním kampaní na průmyslově vyráběné granule. Kombinací masa, kostí, zeleniny, ovoce a doplňků zaručíte svému mazlíčkovi pestrou a vyváženou stravou. Váš čtyřnohý kamarád se Vám odvděčí krásnou srstí, bílým chrupem bez kazů, lepším svalstvem, velkou chutí k jídlu a v neposlední řadě bude více vitální. U masa si můžete být vždy jisti, co svému mazlíčkovi podáváte, u granulí takovou možnost nemáte.

O

Určitě se na trhu seženou i kvalitní a dobré granule a pokud se někdo rozhodne krmit psa granulemi, neodsuzujeme ho. V naší nabídce naleznete granule Yoggies a Rufruf, které se vyznačují svojí vysokou kvalitou a hodnotnými surovinami. Neobsahují umělá barviva, dochucovadla, sóju a geneticky modifikované produkty, navíc jsou za studena lisované.
V případě, že sháníte granule, které nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás vybranou značku granulí seženeme.

Na dovolenou, kde není možné uchovávat syrové maso, jsou výbornou náhradou masové konzervy. Obsahují pouze maso bez přidaných konzervantů, sóji a rýže.

 

Proč krmit masem (BARF)

  • Vždy víte, co svému mazlíčkovi dáváte do misky
  • Správně fungující zažívání
  • Díky okusování kostí, se velmi omezí tvorba zubního kamene
  • Menší „odpad“ z hafana, protože větší část z porce pes stráví

 

Přecházíte z granulí na krmení masem (BARF)?  Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše otázky.

Nevíte si rady do začátku? Zastavte se u nás a společně vybereme maso.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení