Co je to BARF

BARF je zkratka, která je odvozena od anglického názvu

Bones And Raw Food = kosti a syrová potrava

Born Again Raw Reeders = znovuzrození syrové krmě

Jedná se o návrat ke krmení psa, koček a masožravých zvířat přirozenou stravou, tedy o krmení syrovým masem, ovocem, zeleninou a kostmi. Krmení psa nebo kočky syrovým masem je určen pro ty, kteří nepodlehli reklamním kampaní na průmyslově vyráběné granule. Kombinací masa, kostí, zeleniny, ovoce a doplňků zaručíte svému mazlíčkovi pestrou a vyváženou stravou. Váš čtyřnohý kamarád se Vám odvděčí krásnou srstí, bílým chrupem bez kazů, lepším svalstvem, velkou chutí k jídlu a v neposlední řadě bude více vitální. U masa si můžete být vždy jisti, co svému mazlíčkovi podáváte, u granulí takovou možnost nemáte.

O

Určitě se na trhu seženou i kvalitní a dobré granule a pokud se někdo rozhodne krmit psa granulemi, neodsuzujeme ho. V naší nabídce naleznete granule Yoggies a Rufruf, které se vyznačují svojí vysokou kvalitou a hodnotnými surovinami. Neobsahují umělá barviva, dochucovadla, sóju a geneticky modifikované produkty, navíc jsou za studena lisované.
V případě, že sháníte granule, které nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás vybranou značku granulí seženeme.

Na dovolenou, kde není možné uchovávat syrové maso, jsou výbornou náhradou masové konzervy. Obsahují pouze maso bez přidaných konzervantů, sóji a rýže.

 

Proč krmit masem (BARF)

  • Vždy víte, co svému mazlíčkovi dáváte do misky
  • Správně fungující zažívání
  • Díky okusování kostí, se velmi omezí tvorba zubního kamene
  • Menší „odpad“ z hafana, protože větší část z porce pes stráví

 

Přecházíte z granulí na krmení masem (BARF)?  Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše otázky.

Nevíte si rady do začátku? Zastavte se u nás a společně vybereme maso.