O nás

Jsme malá firma o dvou nadšencích do krmení psa přirozenou stravou (BARF). Při vzniku firmy Barf Brno Market v roce 2015 jsme se inspirovali našim psem, pro kterého jsme chtěli jen to nejlepší a zároveň nakoupit vše v jednom obchodě - od pelíšku, přes krmení, sáčků na exkrementy, šamponu, kvalitních hraček či doplňcích stravy. Zkrátka a dobře jsme chtěli nakoupit vše na jednom místě.

 

Naše firma nabízí největší a nejširší sortiment se specializací na mražená masa pro psy (BARF). V kamenném obchodě máme velké mrazící boxy a tak dokážeme zajistit obrovský výběr mraženého masa a kostí. Prodejna je zavážena čerstvým masem několikrát do týdne. Naší prioritou je, aby každý zákazník dostal vždy maso nejvyšší kvality. Zaručujeme, že maso nebude staré několik měsíců, ale vždy čerstvé.

 

Vaší objednávku připravíme do 1 hodiny od přijetí přes eshop, facebook, telefon nebo email. Jistě Vás také potěší, že nemáme polední přestávku a tak nás můžete navštívit opravdu kdykoli během otevírací doby. Jsme flexibilní, rychlí a spolehliví. Nevyhovuje Vám otevírací doba? Nevadí, stačí nám napsat nebo zavolat a určitě společně najdeme řešení jak Vám zboží předat.

 

Jste začátečníci v BARFování a nevíte, jak začít? Navštivte nás v kamenném obchodě na ulici Skácelova 26 v Brně a s výběrem masa a kostí do začátku Vám rádi poradíme. 

 

Hledali jste na našich stránkách zboží, značku, kterou v nabídce doposud ještě nemáme? Nevadí, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zboží doobjednáme u našich dodavatelů. Nabízíme Vám granule, masové konzervy, hračky, pelíšky, kartáče, vodítka, obojky, misky a spoustu jiných doplňků. V našem sortimentu Vám nabízíme mimo jiné i produkty těchto značek např.: Canvit, Mapes, Nutrin, Rufruf, Yoggies, a mnoho dalších.

 

V případě zájmů a dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 799 543 789 nebo email kristyna@barfbrnomarket.cz. Odpovídáme co nejrychleji to jde. 

 

Prioritou je pro nás spokojenost každého zákazníka a jeho čtyřnohého společníka. Vždy se budeme snažit vyhovět Vaším individuálním potřebám a nalézt pro Vás nejlepší řešení.

Samozřejmostí je, že nás můžete navštívit i se svým čtyřnohým kamarádem :-)

 

Těšíme se na vaši návštěvu

Kristýna a Filip

Barf Brno Market