Multivitamín - krill, řasy, žraločí chrupavka - 200 g

Výrobce: Krmiva Hulín

Skladem (16 ks)
Kód: 4806
Značka: Krmiva Hulín
94 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Obsah surovin v balení: Hnědá mořská řasa Kelpa - 30%. Arktický Krill - 25%. Pivovarské kvasnice - 10%. Směs mořských řas. Sušená vejce. Sušený vaječný žloutek. Moučka z vaječných skořápek. Sladkovodní sinice Spirulina 5%. Římský kmín - Černucha. Konopná moučka. Lososový olej. Hydrolyzovaný kolagen. Hydrolyzovaný Krillový protein. Sladkovodní sinice Chllorela. Kyselina ascorbová - vitamín C.  Žraločí chrupavka. Colostrum - sušené mlezivo a Beta glukan 82% jsou významné imunostimulátory pro zvýšení přirozené imunity.

Dávkování doplňkového krmiva: Obecně se k masu přidává 4 - 6 g (2 čajové lžičky) na 10 kg hmotnosti psa na den. Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, nebo je pes ve vysoké zátěži, může se dát až 8 g / 10 kg váhy psa / den. Rozdělte celkové denní množství směsi rovnoměrně do každé porce krmiva.

Akutně přidávejte multivitamínovou směs denně cca měsíc a pak lze přejít na preventivní dávkování. Pokud má pes akutní problémy se srstí ( líná, záněty kůže. svědivost ), použijte Multivitamín Forte.

Preventivně přidávejte směs ke krmivu jen 3 - 4x týdně, např. obden, lze takto krmit dlouhodobě bez přestávek.

Působení směsi na organismus:

  1. Asi největší přínos této směsi - mimo jiné - bude v dostatečně vysokém obsahu jódu. Tím je směs nápomocná při vytváření hormonů štítné žlázy, který následně ovlivňuje kvalitu celého metabolismu těla a tak i zdraví psa. Jód je ve vnitrozemí obecně nedostatkovým prvkem a je v přirozené potravě psů minimálně zastoupen. Mnohé ze zdravotních problémů u psů může vycházet právě z chronického nedostatku jódu, aniž by se na to při hledání příčin nemocí přišlo.
  2. Podpora imunity díky obsahu dvou nejsilnějších imunostimulátorů, které se na trhu vyskytují - Beta Glukan a Colostrum. Více v popisu jednotlivých produktů.
  3. Je bohatým zdrojem přirozených, plně stravitelných elektrolytů ( vápník, hořčík, draslík ), minerálů, stopových prvků a vitamínů v celém jejich známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organizmu.
  4. Je bohatým zdrojem Karotenoidů - silná přírodní barviva. Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky. Podporuje správný metabolismus vápníku.
  5. Urychluje rekonvalescenci při fyzické zátěží, po nemoci nebo úrazu. Je to bohatý zdroj všech potřebných prvků a živin.
  6. Napomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a zubní kámen. Zlepšuje stav srsti a kůže díky komplexu živin, které ji ovlivňují.
  7. Podporuje mozkové funkce - paměť, koncentraci, poznávací funkce, aj. Vhodné při výcviku mladých psů.
  8. Detoxikace organismu a vylučování toxinů z těla. Bohatý zdroj hydrolytických enzymů štěpících tuky, proteiny a cukry.
  9. Směs má díky vysokému obsahu Krilu a řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. 
  10. Díky obsahu Beta Glukanů výrazně zvyšuje přirozenou imunitu psa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: