1300g Yoggies B.A.R.F. Losos a králík s probiotiky a kloubní výživou

Výrobce: Yoggies

Skladem (5 ks)
Kód: 4856
Značka: Yoggies
189 Kč
Kategorie: Mražené maso

Syrové kompletní krmivo pro psy s probiotiky a kloubní výživou. Receptury jsou vyvinuty tak, aby se co nejvíce podobaly přirozené potravě psa a obsahují jen kvalitní masa z kontrolovaných chovů. Syrová masa Yoggies B.A.R.F. obsahují speciální probiotika pro psy, která podporují imunitu i odolnost proti virům, parazitům i nemocem a přidaná je i kloubní výživa jenž podporuje stavbu kostí i zdraví pohybového aparátu psa.

Yoggies B.A.R.F. byl vyvinut jako kompletní krmivo pro psy, kdy po přidání vhodné přílohy, příp. i přírodních doplňků, vytvoříte vyváženou potravu pro vašeho psa dle jeho konkrétních potřeb a zdravotního stavu.  

Menu obsahuje: Syrové filety z lososa a králičí maso s kostí. Menu Losos, králík je mleto nahrubo, a proto je vhodné pro všechny věkové kategorie psů, včetně štěňat od 30. dne života.

Složení:  losos 60%, králík celá s vnitřnostmi 40%

Probiotická kultura (na kg): Enterococcus faecium 1% 

Maso z lososa obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a esenciálních mastných kyselin Omega-3 a Omega-6. Králičí maso je velmi dobře stravitelné. Maso z lososa ani králičí maso nebývá častými alergeny, proto je toto menu vhodné pro většinu psů trpících alergií. Menu obsahuje kloubní výživu a vápník, které jsou důležité pro zdraví pohybového aparátu a kosti vašeho psa.

Vhodné pro všechny věkové kategorie psů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: