250g Yoggies B.A.R.F. pro kočky 100% Krůtí komplet s pivovarskými kvasnicemi a konopným olejem s probiotiky a kloubní výživou

Výrobce: Yoggies

Skladem (3 ks)
Kód: 4854
Značka: Yoggies
59 Kč
Kategorie: Mražené maso

Syrové kompletní krmivo pro kočky (Yoggies B.A.R.F.) s probiotiky a kloubní výživou. Receptury jsou vyvinuty tak, aby se co nejvíce podobaly přirozené potravě kočky a obsahují jen kvalitní masa z kontrolovaných chovů. Syrová masa Yoggies B.A.R.F. obsahují speciální probiotika pro kočky, která podporují imunitu i odolnost proti virům, parazitům i nemocem a přidaná je i kloubní výživa jenž podporuje stavbu kostí i zdraví pohybového aparátu kočky.

Menu obsahuje: syrové krůtí maso včetně kostí a vnitřností (mleté středně hrubě) 96 %, sušený vaječný žloutek, brusinky, konopný olej, vláknina, pivovarské kvasnice, kloubní výživa, směs probiotik pro podporu zdraví a imunity. Neobsahuje pařáty, hlavy a peří.

Krůtí maso je pro kočku velmi dobře stravitelné. Je vhodné také jako součást dietních jídelníčků při hubnutí, zažívacích potížích a různých léčebných dietách.

Vhodné pro všechny věkové kategorie koček. Stačí upravit krmnou dávku, příp. použít doplňky potravy podle individuální potřeby vaší kočky.

Dobré stravitelnosti a energetické využitelnosti 181 kcal/100 g je dosaženo i bez přidání dochucovadel, chemie, umělých tuků a škrobů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: