Lososový olej natural 1 l

Výrobce: Krmiva Hulín

Skladem (1 ks)
Kód: 455
Značka: Krmiva Hulín
244 Kč
Kategorie: Olej
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 1l

Lososový olej podporuje zdravé srdce, imunitní, mozkový a nervový systém. Velmi dobře pomáhá při zánětech kůže, vypadávání srsti a při alergických potížích. Je důležitým zdrojem Omega 3 mastných kyselin a Omega 6.

Přírodní, nerafinovaný, lososový olej, bez příměsí jiných druhů rybích olejů. Oproti rafinovaným olejům má tento olej přirozenou, intenzivnější rybí vůni a temnou jantarovou barvu. Lososový olej Naturál je průmyslově neupravovaný ( nerafinovaný ), pouze filtrovaný, bez barviv a aromat, ve své přirozené podobě, díky čemuž se může každá nová dodávka od výrobce mírně lišit od předchozí především odstínem barvy.

Je vhodný jako energetická přísada a ochucovadlo pro zalití těstovin, nízko tučných granulí, libového masa, zeleniny, atd. Má vynikající účinek na kvalitu a lesk srsti, což je jeho největší doménou. Zmírňuje projevy kožních alergií, zlepšuje energetickou bilanci metabolizmu, aj.

 

Nejčastěji se používá dávkování 5 - 10 % / kg, to znamená 50 - 100 ml / kg krmiva, dle obsahu tuku v krmivu. Přiměřené množství se vmíchá do jednorázové krmné dávky. 

Množství přidaného lososového oleje závisí také na tučnosti používaného krmiva, velikosti psa, jeho fyzické aktivitě, ročním období, zdravotním stavu, či vašich osobních zkušenostech s jeho danou individualitou.

Celkový obsah tuku v krmivu by měl být do 20%, max.do 22%. To znamená, že pokud je v krmivu např. 15 % tuku, přidejte do něj 5 - 7 % lososového oleje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: