Plněné pamlsky pro psy - 35 mm

Výrobce: Krmiva Hulín

Skladem (6 ks)
Kód: 5098
Značka: Krmiva Hulín
19 Kč
Kategorie: Pamlsky
plněné pamlsky
Novinka

Mix velkých, plněných pamlsků, které mají pro psa také výživný smysl. Čtyři druhy masových těst s různými doplňky výživy a vynikající gelovou náplní. Balení obsahuje: Bílé koule - Proteinové. Zelené koule - Multivitamínové. Oranžové koule - Kolagenové. Červené koule - energetické. Tmavě hnědé koule - Hmyzí. Uvnitř koulí je měkká náplň sestávající z různých živočišných surovin - arktický krill, játrový protein, škvarková pasta, rybí protein, aj.

Určeno jako výrazná odměna pro psy nebo i pro mírné zasycení psa během zátěže - vycházka, výcvik, aj. Pamlsek dodá psovi energii, proteiny, vitamíny, minerály a povzbudí jej tak v další aktivitě.

Neobsahuje drůbeží bílkovinu, ani lepek. Výrobek není přibarvený, není aromatizovaný ani neobsahuje posilovače chuti či konzervanty.

Přídavek do základních těst:  Rybí tuk ze sladkovodních ryb, sušená vejce, játrový protein, pšeničné klíčky, probiotikum.

Měkká středová náplň:  Arktický Krill, Játrový protein, škvarková pasta, rybí protein, vláknina Psyllium.

Směs na Dortíky obsahuje přes 85 % živočišných produktů, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny. Takže opravdu hodně masa a velmi málo škrobu, jak by to u pamlsku mělo být. Pamlsky mají výraznou masitou vůni po použitých surovinách. I přes větší průměr koulí je rozkoušou střední i malá plemena psů díky měkčí konzistenci těsta. Případně je možné kouli nalámat i na menší kousky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: